Hakkımızda

Dermosel ürünleri, Ünsallar Grup tarafından Sivas’ın Kangal ilçesinde bulunan ‘Doğa Harikası’ Balıklı Kaplıcanın Selenyumlu Suyundan özel olarak üretilmektedir.

    Dermosel Ürünleri, tüm ciltler için üretilmekte olup ayrıca ‘Sedef ve Egzama’ gibi cilt rahatsızlıkları için de tercih edilmektedir.

    Dermosel Ürünleri, Balıklı Kaplıcanın eşsiz suyunda bulunan Selenyum ile özel formüle edilmiş karışımlarla tamamen doğal olarak üretilmektedir.

    Vücut Bakım Kremi ile gün boyu cildinizi nemli tutabilirsiniz. Vücut Bakım Kremimiz ayrıca Sedef ve Egzama rahatsızlığı bulunan ciltlerede uygulanmaktadır. Kaplıcamızın selenyumlu suyu ve tamamen doğal yollarla formüle edilen içeriği ile kremimizi ilk kullanımızdan itibaren vücudunuzda olumlu yöndeki değişimleri fark edeceksiniz.

    El&Ayak ve Yüz&Vücut Peeling çeşitlerimiz de Balıklı Kaplıcanın Selenyumlu suyundan üretilmektedir. Peelingler genellikle tuz karışımı ile yapılmaktadır. Dermosel Peeling çeşitleri ise tamamen doğal karışımla üzüm çekirdeğinden yapılmaktadır. İçlerinde cildimizin en çok ihtiyaç duyduğu E Vitaminide bulunmaktadır. El&Ayak Peeling ile ellerinizdeki ve ayaklarınızdaki ölü derileri kolayca atabilirsiniz. Üzüm çekirdeği ve kaplıcamızın selenyumlu suyundan üretilen peeling ellerinizde ve ayaklarınızda diğer peeling ürünlerinin yarattığı aşırı aşındırma ve yanma hissi yaratmaz. Yüz&Vücut Peeling ile yüzünüzde ve vücüdunuzda bulunan ölü derileri temizliyerek nemledirir. Her iki peeling ile cilt yüzenyinizin canlı ve pürüssüz görünmesi sağlanır.

    Dermosel ile saç bakımınızda değişiyor. Saç Bakım Şampuanı ve Saç Kremi ile saçlarınızı dış etkenlerden koruyarak nemlendirir ve kırılmalara karşı koruma sağlanır ve diğer şampuanlarda bulunan kimyasallar yüzünden saç derisinde oluşan kabuklanma ve kepeklenmeye karşıda etkilidir. Saç bakım ürünlerimiz, Balıklı Kaplıcanın Selenyumlu suyu ve bitkisel yağlar yardımı ile formüle edilmiştir. Saç Şampuanlarında özellikle kullanılan köpürtücü slikon maddeler ürünümüzde kesinlikle kullanılmamıştır.

    Vücut bakımı için ayrıca duş ve duş sonrası için ürettiğimiz Duş Jelimiz ve Vücut Losyonumuz ile keyifli bir duş ve duştan sonrası cildinizi nemlendirmenize yardımcı olacağız. Duş Jelimiz etkileyici kokusu ve özel formülü ile keyifli bir duş için geliştirilmiştir. Duştan sonra vücudunuzu nemlendirmek için üretttiğimiz Vücut Losyonumuz ise çabuk emilen etkili yapısı ve etkileyici parfümü ile cildinizi nemlendirerek ferahlık sağlar.

    Ürünlerimizin içeriği tamamen DOĞAL ürünlerden oluşmakta olup, Balıklı Kaplıcanın Selenyumlu Suyu ile karışımı sağlanmaktadır. Cilt güzelliği için kozmetik dünyasının gözdesi olan SELENYUM ürünlerimizde Balıklı Kaplıcanın suyunda yeteri miktarda doğal olarak bulunmakta ve milyonlarca insan günümüzde kaplıcamızdan şifa bulmaktadır. Dermosel ürünlerimiz ile Balıklı Kaplıcanın şifasını kilometrelerce ötedeki sizlerin ayaklarına kadar ulaştırmaktan memnuniyet duymaktayız.

    Ürünlerimizi www.dermosel.com internet sitemiz üzerinden kredi kartı, havale ve kapıda ödeme (nakit veya kredi kartı) seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. © Emre Ajans | 2015